Aktywne filtry

Kosiarki spalinowe

Kosiarka spalinowa z napędem GT 146 N KS

pl.png   Kosiarka polskiej firmy

Kosiarka GATEC GT 146 N KS to wysokiej klasy maszyna 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w najnowszej generacji silnik o pojemności 150 cm3. Silnik kosiarki GATEC GT 146 N KS został wykonany w technologii OHV i dysponuje mocą 3,67 KM. W celu zwiększenia żywotności, silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, a także wzmocniono tłok i pierścienie.

DODATKOWY NÓŻ W ZESTAWIE!

BRUTTO:999,00 zł

Kosiarka spalinowa z napędem GT 146 NE KS

pl.png   Kosiarka polskiej firmy

Kosiarka GATEC GT 146 NE KS to wysokiej klasy maszyna 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w najnowszej generacji silnik o pojemności 150 cm3. Silnik kosiarki GATEC GT 146 NE KS został wykonany w technologii OHV i dysponuje mocą 3,67 KM. W celu zwiększenia żywotności, silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, a także wzmocniono tłok i pierścienie.

DODATKOWY NÓŻ W ZESTAWIE!

BRUTTO:1 399,00 zł

Kosiarka spalinowa z napędem GT 150 N KS

pl.png   Kosiarka polskiej firmy

Kosiarka GATEC GT 150 N KS to wysokiej klasy maszyna 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w najnowszej generacji silnik o bardzo dużej pojemności 196 cm3. Silnik kosiarki GATEC GT 150 N KS został wykonany w technologii OHV i dysponuje mocą 5,2 KM. W celu zwiększenia żywotności silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, wzmocniono tłok i pierścienie.

DODATKOWY NÓŻ W ZESTAWIE!

BRUTTO:1 319,00 zł

Kosiarka spalinowa z napędem GT 153 N KS

pl.png   Kosiarka polskiej firmy

Kosiarka GATEC GT 153 N KS to wysokiej klasy maszyna 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w najnowszej generacji silnik o bardzo dużej pojemności 224 cm3. Silnik kosiarki GATEC GT 153 N KS został wykonany w technologii OHV i dysponuje mocą 6 KM. W celu zwiększenia żywotności silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, wzmocniono tłok i pierścienie.

DODATKOWY NÓŻ W ZESTAWIE!

BRUTTO:1 449,00 zł

Kosiarka spalinowa z napędem GT 153 NB KS

pl.png   Kosiarka polskiej firmy

Kosiarka GATEC GT 153 NB KS to wysokiej klasy maszyna 4w1 z napędem. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w najnowszej generacji silnik znanego i cenionego na całym świecie producenta, firmy Briggs&Stratton.  Model 750EX SERIES DOV to właściwie największa jednostka napędowa B&S stosowana do napędu kosiarek. Duży mocny silnik oraz szerokość pracy 53 cm, klasyfikują tę maszynę do pracy na największych trawnikach.

DODATKOWY NÓŻ W ZESTAWIE!

BRUTTO:1 619,00 zł

Kosiarka spalinowa z napędem GT 153 NE KS

pl.png   Kosiarka polskiej firmy

Kosiarka GATEC GT 153 NE KS to wysokiej klasy maszyna 4w1 z napędem na koła. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka napędzana jest najnowszej generacji silnikiem o bardzo dużej pojemności 224 cm3. Silnik dodatkowo wyposażony jest w rozrusznik akumulatorowy.  Kosiarkę możemy więc uruchomić w sposób tradycyjny, pociągając za linkę rozrusznika (np. w przypadku rozładowania akumulatora) lub dużo łatwiej naciskając przycisk START.

DODATKOWY NÓŻ W ZESTAWIE!

BRUTTO:1 649,00 zł

Kosiarka spalinowa z napędem GT 346 NL KS

pl.png   Kosiarka polskiej firmy

Kosiarka GATEC GT 346 NL KS to wysokiej klasy maszyna 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w najnowszej generacji silnik marki Loncin o pojemności 139 cm3. Silnik kosiarki GATEC GT 346 NL KS został wykonany w technologii OHV i dysponuje mocą 3,26 KM. W celu zwiększenia żywotności, silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, a także wzmocniono tłok i pierścienie.

BRUTTO:1 049,00 zł

Kosiarka spalinowa z napędem GT 353 NL KS

pl.png   Kosiarka polskiej firmy

Kosiarka GATEC GT 353 NL KS to wysokiej klasy maszyna 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w najnowszej generacji silnik marki Loncin o pojemności 196 cm3. Silnik kosiarki GATEC GT 353 NL KS został wykonany w technologii OHV i dysponuje mocą 4,8 KM. W celu zwiększenia żywotności, silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, a także wzmocniono tłok i pierścienie.

BRUTTO:1 449,00 zł