Bardzo wydajny rozdrabniacz gałęzi GATEC GT 244 RE wyposażony w mocny silnik 2800 W oraz niezawodny frezowy mechanizm rozdrabniający, który sam wciąga rozdrabniany materiał.

Rozdrabniacz GT sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym do rozdrabniania suchych i sztywnych pędów chwastów, bylin oraz gałęzi o średnicy do 44 mm. Powstałe w ten sposób zrębki doskonale nadają się do kompostowania lub ściółkowania rabat warzywnych oraz kwiatowych.

W magazynie, wysyłamy w 24h
Koszt dostawy: 12,00 zł

CENA BRUTTO: 659,00 zł

Dane techniczne:

  • Moc [W]: 2800 W
  • Napięcie zasilania: ~230 V, 50 HZ
  • Mechanizm rozdrabniający: frezujący wałek zębaty
  • Maksymalna średnica rozdrabnianych gałęzi: 44 mm
  • Obroty wałka rozdrabniającego: 60 obr/min
  • Stopień zabezpieczenia przed wnikaniem wody: IPX4
  • Masa: 17,5 kg

Dodatkowo:

✅ Regulacja docisku frezu

✅ Bieg wsteczny odblokowujący zatory

✅ System antyprzeciążeniowy

✅ Zabezpieczenie termiczne silnika

✅ Kółka transportowe

✅ Kosz na zrębki o pojemności 60 litrów

✅ W zestawie łopatka/popychacz do gałęzi

Wzmocniony silnik elektryczny o dużym momencie obrotowym, jest gwarancją maksymalnej wydajności i komfortu pracy maszyną.

Panel sterujący

Prosty w obsłudze i niezawodny w działaniu panel sterujący posiada możliwość włączenia obrotów wstecznych w celu usunięcia zatorów.

Wyłącznik przeciążeniowy zabezpiecza maszynę przed przegrzaniem i uszkodzeniem.

Regulacja płyty dociskowej

Prosta i szybka regulacja płyty dociskowej do ostrza rozdrabniającego. Nie wymaga użycia narzędzi, umożliwia szybkie uzyskanie najlepszych warunków pracy.

Frez rozdrabniający

Frezowy system rozdrabniania charakteryzuje się płynnym i cichym działaniem. Samoczynnie wciąga materiał i rozdrabnia go na zrębki jednakowej długości.

Posiada wsteczne obroty w celu odblokowania ewentualnego zatoru.

Dogniatacz

Znajduje się w wyposażeniu podstawowym maszyny. Ułatwia przesuwanie drobnego materiału do tarczy rozdrabniającej.

Obudowa

Została wykonana z odpornych na pękanie syntetycznych mieszanek polimerowych, dzięki czemu urządzenie nie ulegnie zniszczeniu przy przypadkowym uderzeniu gałęzią.

Kosz na zrębki

W wyposażeniu maszyny znajduje się kosz na zrębki o dużej pojemności (60 litrów).

GATEC

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Jest to nowa marka polskiego producenta maszyn i urządzeń ogrodniczych działającego na rynku od 1982 roku. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, a podawane przez nas dane techniczne oferowanego sprzętu są realne i prawdziwe. Wszystkie nasze urządzenia posiadają wymagane atesty i deklaracje zgodności CE, oraz polskie instrukcje obsługi.

Trwałość i niezawodność naszych urządzeń, szczególna dbałość o Klienta, własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, oraz pełen dostęp do części zamiennych wyróżniają nas na tle konkurencji. Kupując u nas wspierasz polską firmę, która ma za sobą wiele lat doświadczenia oraz setki tysięcy sprzedanych maszyn i urządzeń u zadowolonych użytkowników.